Dhunon fizikisht dhe psikologjikisht gruan, arrestohet në flagrancë 44-vjeçari (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:26 07-03-2017 Dhunon fizikisht dhe psikologjikisht gruan, arrestohet në flagrancë 44-vjeçari (Emri)

Një 44-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi:

-Adriatik Çomo, 44 vjeç, banues në lagjen “Sheq i Madh” Fier.

Sipas policisë arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë, ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases B.Ç, 39 vjeçe, banuese në lagjen “Sheq i Madh” Fier.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale "Dhunë në familje".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Ligji i Vettingut është miratuar me 84 vota”, Blushi tregon çfarë ndodhi në çadrën e padrejtësive
Të maskuar dhe me shishe Molotov, 4 persona tentojnë të djegin muzeun e alfabetit shqip në Maqedoni »
Article Logic
Execution time: 0.010202884674072
array(1) { ["section"]=> string(88) "dhunon-fizikisht-dhe-psikologjikisht-gruan-arrestohet-ne-flagrance-44-vjecari-emri-71044" }