Dhunon fizikisht dhe psikologjikisht vajzën e mitur të vëllait, arrestohet 29-vjeçari (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:25 13-01-2017 Dhunon fizikisht dhe psikologjikisht vajzën e mitur të vëllait, arrestohet 29-vjeçari (Emri) foto ilustruese

Një 29-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka dhunuar vajzën e mitur të vëllait të tij.

 Burime zyrtare të polciisë bëjnë me dije se është arrestuar:

-Ladi O., 29 vjeç, banues në Fier.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi më datën 12.01.2017, ka dhunuar fizikisht dhe psikollogjikisht vajzën 10 vjeçare të vëllait të tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale "Dhunë në familje".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ora News i dërgoi letër BE-së dhe OSBE-së për shantazhet e kërcënimet, reagon AMA (DEKLARATA)
Koalicioni PS-LSI, kryeministri Rama takon Metën në Kryesinë e Kuvendit »
Article Logic
Execution time: 0.0095899105072021
array(1) { ["section"]=> string(95) "dhunon-fizikisht-dhe-psikologjikisht-vajzen-e-mitur-te-vellait-arrestohet-29-vjecari-emri-65404" }