Dhunon gruan dhe 4 policë, arrestohet shqiptari në itali

Publikuar tek: bota, më 18:21 04-03-2019 Dhunon gruan dhe 4 policë, arrestohet shqiptari në itali

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane , pasi ka dhunuar bashkëshorten.

Ai ka qëlluar dhe mbi forcat e rendit duke bërë që katër prej tyre të përfundojnë në gjendje të rëndë në spital.

Aktualisht gruaja ndodhet në spital, në një gjendje të vështirë, në kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë 59-vjeçari është në burg në Lodi  duke pritur masën e paraburgimit nga ana e gjykatës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013168096542358
array(1) { ["section"]=> string(62) "dhunon-gruan-dhe-4-police-arrestohet-shqiptari-ne-itali-155137" }