Dhunonte nxënësit e klasës së parë, shoqërohet nga policia mësuesja Fatime Vata

Publikuar tek: aktualitet, më 14:51 18-01-2017 Dhunonte nxënësit e klasës së parë, shoqërohet nga policia mësuesja Fatime Vata

Mësuesja Fatime Vata është shoqëruar sot në ambientet e policisë pas videos shokuese të transmetuar dje në emisionin “Stop” në Tv Klan.

Vata u filmua teksa godiste fëmijët e klasës së parë të shkollës “Skënder Luarasi” në Tiranë, si dhe i fyente ata gjatë gjithë kohës.

Kjo nuk është hera e parë që raste të tilla denoncohen në media apo rrjetet sociale. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkencëtarët paralajmërojnë rrezikun, ja çfarë shkaktojnë tatuazhet me ngjyra
“Blici Rrugor” bën namin në 2 orë: 420 gjoba për rripin dhe 441 për shkelje të tjera »
Article Logic
Execution time: 0.010763883590698
array(1) { ["section"]=> string(84) "dhunonte-nxenesit-e-klases-se-pare-shoqerohet-nga-policia-mesuesja-fatime-vata-65906" }