Dhunuan burrë e grua në banesë dhe grabitën kasafortën me 10 milionë lekë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:33 27-03-2017 Dhunuan burrë e grua në banesë dhe grabitën kasafortën me 10 milionë lekë

Një banesë në fshatin Kamenicë në Korçë është grabitur gjatë natës nga persona të maskuar dhe të armatosur.

 Sipas burimeve nga policia e Korçës mësohet se të maskuarit dhunuan burrë e grua duke u vënë armën në kokë në shtëpinë e tyre dhe pastaj vodhën kasafortën me 10 milionë lekë (të vjetra). Ka qenë burri i cili ka bërë denoncimin në policinë e Korçës.

Policisa po punon për identifikimin dhe arrestimin e autorëve. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘S’kam taksirat të më bësh gol 8 mijë euro’, si zhvaste ish-sekretarja e ministres
Berberi më i vjetër gjendet në pedonalen e Shkodrës, sot 76 veç e 63 vite zanat (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.010103940963745
array(1) { ["section"]=> string(79) "dhunuan-burre-e-grua-ne-banese-dhe-grabiten-kasaforten-me-10-milione-leke-73236" }