Dhunuan gazetarin në Tiranë, policia: Na ndihmoni të identifikojmë autorët (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:35 17-03-2017 Dhunuan gazetarin në Tiranë, policia: Na ndihmoni të identifikojmë autorët (VIDEO)

Disa persona kanë dhunuar ditë më parë gazetarin Elvi Fundo në kryeqytet, në rrugën “Asim Vokshi”.

Policia ka kërkuar ndihmë për identifikimin e aturëve dhe arrestimin e përgjegjësve. Ngjarja ndohdi me datë 8 mars pranë stacionit të autobusit.

Njoftimi i Policisë:

Policia e Tiranes fton qytetaret të ndihmojnë për identifikimin e dy autorëve të dyshuar që shfaqen në pamjet që po publikojmë, të cilët në datë 8 mars 2017, rreth orës 10:30, në rrugën “Asim Vokshi”, pranë stacionit të autobuzave, kanë goditur me mjete të forta gazetarin E. F., i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën. 

 Policia e Shtetit ofron 500 mijë lekë për informacion të vlefshëm që do të ndihmojë për identifikimin e autorëve, duke kontaktuar në numrin e emergjencave 112 ose numrat e telefonit 0694110202 dhe 0694100134.

 Policia e Tiranës siguron ruajtjen e konfidencialitetit.


Pamja e personave by newsbomb-al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja kush janë dy të arrestuarit e fundit për grabitjen në Rinas (Fotot)
Denoncimi: Familja në rrezik nga shembja e ndërtesës së vjetër, vajza: Shemben gurët, jetojmë të stresuar (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013175010681152
array(1) { ["section"]=> string(84) "dhunuan-gazetarin-ne-tirane-policia-na-ndihmoni-te-identifikojme-autoret-video-72294" }