Dhurata e Taulant Ballës për Sali Berishën në Vitin e Ri

Publikuar tek: politike, më 08:35 18-12-2015 Dhurata e Taulant Ballës për Sali Berishën në Vitin e Ri Taulant Balla, deputet i PS

Deputeti socialist Taulant Balla do t’i bëjë një dhuratë për Vitin e Ri ish kryeministrit Sali Berisha.

Dhurata që Balla tha në emisionin “Opinion” se do i bënte Berishës, janë disa foto. Sipas tij, në foto ish kryeministri shfaqet me diktatorin Enver Hoxha dhe fëmijët e tij, në shtëpinë e Hoxhës.

“Do të nxjerr për Vitin e Ri dhuratë fotografitë e Sali Berishës me Enver Hoxhën dhe fëmijët, në shtëpinë e tij”,  tha Balla.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090229511260986
array(1) { ["section"]=> string(62) "dhurata-e-taulant-balles-per-sali-berishen-ne-vitin-e-ri-28046" }