Dhurata jo vetëm përkthyese, i vjen në ndihmë Enedës për gjithçka: "Duroni edhe pak"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:55 21-04-2016 Dhurata jo vetëm përkthyese, i vjen në ndihmë Enedës për gjithçka:

Kohët e fundit më shumë po flitet për Dhuratën, personazhin ‘enigmatik’, se sa për vetë përfaqësuesen tonë në Eurovision, Eneda Tarifën.

Vetë këngëtarja po shijon këtë ‘lojë’ dhe kjo shihet në postimin e fundit që Eneda ka bërë në Instagram. “Airplane mode. Foto by Dhurata!”,- shkruan ajo.

Interesimit të gazetareve të showbizit për të zbuluar se kush është Dhurata, Eneda u është përgjigjur se duhet të durojnë edhe pak, deri në fillimin e Eurovision.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0097661018371582
array(1) { ["section"]=> string(86) "dhurata-jo-vetem-perkthyese-i-vjen-ne-ndihme-enedes-per-gjithcka-duroni-edhe-pak-38298" }