Diamante dhe flori, ja super-jahti i parë vetëm për femra

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:22 23-03-2015 Diamante dhe flori, ja super-jahti i parë vetëm për femra

Ju prezantojmë me “La Belle”, super-jahti 80 metra i gjatë, i veshur me kristale e diamante dhe i lyer me flori.

“Nuk do të ketë lodra për djem, si bilardo apo fuçi me birrë. Por do të ketë një spa fantastike me një sallon bukurie, pasqyra dhe garderoba të mëdha”, tha dizainuesja e jahtit Lidia Bersani.

Në botën e miliarderëve, super- jahtet ekskluzivisht të dizeinuar vetëm për femra, janë disi të panjohur, por kjo nuk do të thotë se nuk ekzistojnë brelëse potenciale të mundshme. Rreth 90 % e tyre janë ndërtuar posaçërisht për meshkuj por ky super - jaht nga La Belle ndryshon gjithçka.

Foto:

{gallery}jahti{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022067070007324
array(1) { ["section"]=> string(61) "diamante-dhe-flori-ja-super-jahti-i-pare-vetem-per-femra-6728" }