Diana Mile merr një letër nga Anesi: Të lutem me shpirt na ndihmo (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:42 11-06-2015 Diana Mile merr një letër nga Anesi: Të lutem me shpirt na ndihmo (Foto)

Në fushata zgjedhore ndjeshmëria e kandidatëve për problemet sociale rritet. Mirëpo shpeshherë edhe fëmijët  të ndikuar nga retorika e premtimeve marrin guximin dhe i çojnë problematikat e perdishme në duart e tyre me shpresën se do gjendet një zgjidhje. Kandidates së ASHE-së për Pogradecin, Diana Mile  i ka mbërritur një letër nga një fëmijë, i cili kërkon që ajo të kontribojë për kapërcimin e problemeve ekonomike në familjen e tij duke  punësuar të ëmën.

letra

letra 2

letra 3

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dorëhiqet drejtori i Fondit të Sigurimit Shëndetësor, pas zbulimit të skemës së mashtrimit me ilaçet
Gjykata refuzon ndryshimin e masës së sigurisë, Mark Frroku do të qëndrojë në burg »
Article Logic
Execution time: 0.011111974716187
array(1) { ["section"]=> string(75) "diana-mile-merr-nje-leter-nga-anesi-te-lutem-me-shpirt-na-ndihmo-foto-13281" }