Dibër - BMW X5 përplaset me murin e një shtëpie dhe kthehet përmbys

Publikuar tek: aktualitet, më 22:35 24-09-2020 Dibër - BMW X5 përplaset me murin e një shtëpie dhe kthehet përmbys Makina BMW X5

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Dibrës, në Unazën e Re.

Siç shihet dhe në foto, një makinë fouristradë BMW X5, si pasojë e shpejtësisë së lartë ka humbur kontrollin dhe është përplasur me murin e një shtëpie aty pranë.

Burime për mediat bëjnë me dije se makina luksoze drejtohet nga shtetasi Mevlan.F. Përveç dëmeve materiale në makinë dhe në murin e shtëpisë, fatmirësisht nuk ka pasur dëme në njerëz.

Policia lokale ende nuk ka dhënë një njoftim zyrtar në lidhje me ngjarjen në fjalë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011651992797852
array(1) { ["section"]=> string(72) "diber-bmw-x5-perplaset-me-murin-e-nje-shtepie-dhe-kthehet-permbys-221566" }