DiCaprio shijon pushimet, vëmendjen e merr e dashura e tij me bikini minimaliste

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:45 11-08-2020 DiCaprio shijon pushimet, vëmendjen e merr e dashura e tij me bikini minimaliste Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij Camila Morrone

Leonardo DiCaprio po shijon pushimet së bashku me të dashurën e tij Camila Morrone.

Çifti po shijon pushimet, por nuk kanë mundur t’i shpëtojnë paparacëve. Ata janë fotografuar në plazh, ndërsa kanë rënë në sy format trupore të të dashurës së DiCaprios.

Camila ishte veshur me një bikini të zezë, minimaliste që i le pak vend imagjinatës, mirëpo modelja ka një fizik të përkryer ndaj dhe ka kaq vetëbesim që të shfaqet në atë mënyrë.

Screenshot_26-6_copy.jpg
Screenshot_27-6_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010493993759155
array(1) { ["section"]=> string(86) "dicaprio-shijon-pushimet-vemendjen-e-merr-e-dashura-e-tij-me-bikini-minimaliste-216756" }