Diçka e pazakontë ka ndodhur në qiellin e Tiranës pak minuta më parë (FOTO)

Publikuar tek: kulture-art, më 21:28 07-08-2017 Diçka e pazakontë ka ndodhur në qiellin e Tiranës pak minuta më parë (FOTO)

Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më herët, pak minuta më parë qiellin e Tiranës dhe të gjithë Shqipërisë ka qenë mundësia për të parë elkipsin hënor të plotë.

Ngjarja e rrallë është pritur me entuziazëm dhe shumë qytetarë i kanë postuar fotot në rrjetet sociale. Një gjë të tillë e ka bërë edhe aktivisti shoqërisë civile Erion Kristo.

Foto nga eklipsi hënor të publikuara nga Erion Kristo:

20638821_671072883097830_6955961655804997114_n.jpg

20621259_671076343097484_5917751936284595864_n.jpg

20663755_674985656024180_5686814606592245797_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016083002090454
array(1) { ["section"]=> string(79) "dicka-e-pazakonte-ka-ndodhur-ne-qiellin-e-tiranes-pak-minuta-me-pare-foto-88501" }