Diçka e pazakontë ka ndodhur në qiellin e Tiranës (FOTO)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:59 08-08-2017 Diçka e pazakontë ka ndodhur në qiellin e Tiranës  (FOTO)

Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më herët, mbrëmë në qiellin e Tiranës dhe të gjithë Shqipërisë ka qenë mundësia për të parë elkipsin hënor të plotë.

Ngjarja e rrallë është pritur me entuziazëm dhe shumë qytetarë i kanë postuar fotot në rrjetet sociale. Kjo foto e realizuar nga fotografi Armando Babani tregon fenomenin e mrekullueshëm që ndodhi mbrëmë në qiell. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fejohet deputetja Reme Lala, kush është djali që i rrëmbeu zemrën
Ndodh në Plazhin e Skalierës, Shëngjin! »
Article Logic
Execution time: 0.0083968639373779
array(1) { ["section"]=> string(79) "dicka-e-pazakonte-ka-ndodhur-ne-qiellin-e-tiranes-pak-minuta-me-pare-foto-88516" }