Diçka e rrallë ndodh në qiell dhe tremb qytetarët (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:38 05-07-2016 Diçka e rrallë ndodh në qiell dhe tremb qytetarët (Video)

Një fenomen i rrallë meteorologjik ka bërë që qytetarët të ngrenë kokën nga qielli dhe të filmojnë me telefonat e tyre.

Në qiell u formua një re gjigande e rumbullakët, e ngjashme me skenarin e pushtimit alien në filmin “Independence Day”, ndërsa herë pas here ndriçohej nga brenda, mesa duket nga rrezet e diellit.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013442993164062
array(1) { ["section"]=> string(61) "dicka-e-rralle-ndodh-ne-qiell-dhe-tremb-qytetaret-video-45617" }