Diell dhe temperatura të ulëta, mësoni parashikimin e motit për sot: Ja ku pritet dëborë

Publikuar tek: aktualitet, më 07:29 17-01-2021 Diell dhe temperatura të ulëta, mësoni parashikimin e motit për sot: Ja ku pritet dëborë

Prej ditësh vendi ynë është në ndikimin e masave ajrore të ftohta, me temperatura të ulëta dhe reshje dëbore.

Këto masa ajrore dhe temperaura nën 0 gradë do të mbeten prezente edhe në ditët në vijim.

Dita e diel (sot) do të ketë mot kryesisht të kthejllët e vranësira kalimtare. Reshjet e borës do të jenë me intensitet të ulët të karakterit lokal vetëm në zonat malore në veri të vendit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Benz-i” kalon në vend të dytë, ja cila ishte makina e preferuar e shqiptarëve gjatë vitit 2020
Pastërtia e figurës dhe profesionalizmi, KPK rihap hetimin për gjyqtaren Marinela Osmani »
Article Logic
Execution time: 0.013203859329224
array(1) { ["section"]=> string(93) "diell-dhe-temperatura-te-uleta-mesoni-parashikimin-e-motit-per-sot-ja-ku-pritet-debore-235289" }