Digicom prezanton risinë e abonimit online

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:24 24-10-2020 Digicom prezanton risinë e abonimit online

Digicom sjell risinë e rradhës duke lehtësuar procedurat për çdo klient të ri që i bashkohet familjes Digicom. Kjo eksperiencë unike për tregun vjen si përgjigje ndaj nevojës së qytetarëve për të kursyer kohën e tyre si dhe për minimizimin e kontakteve gjatë procesit të abonimit.

Opsioni Abonohu është i aplikueshëm nga kudo ndodheni, u jep mundësi të zgjidhni paketat e internetit me shpejtësi të lartë deri në 1Gbps, si dhe produktet e tjera IPTV , telefoni dhe modem ëifi inteligjent qe u vjen drejt e në shtëpi.  Teknologjia e përdorur nga Digicom e bën këtë proces të qartë, të lehtë në përdorim e të sigurtë në privatësi. Skuadra e suportit do të jetë në dispozicion për çdo pyetje apo këshillimi 24 orë në 7 ditë të javës.

Kjo eksperiencë e re ju shpërblen deri në 30% ulje të tarifës për paketen e përzgjedhur për tre muajt e parë të abonimit online.

“Duke vëzhguar me kujdes nevojën e qytetarëve, jemi përpjekur të sjellim një zgjidhje bashkekohore që pasuron eksperiencen e perdoruesve të internetit ne Shqiperi’ është shprehur Genc Hamzaraj, Drejtor Komercial i Digicom, në vigjilje të këtij prezantimi.

Për më shumë informacion, ju ftojmë të vizitoni faqen e internetit ose të kontaktoni për pyetjet tuaja apo për të marrë materialet e fushatës së komunikimit:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arnold Schwarzenegger i nënshtrohet një operacioni në zemër, ja si është gjendja e tij shëndetësore
3 muaj pas lindjes së vajzës, Olta Boka ndryshon pamje, ja si shfaqet këngëtarja (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011614084243774
array(1) { ["section"]=> string(49) "digicom-prezanton-risine-e-abonimit-online-224992" }