Digitalb mund TVSH, deri në 2022 ndeshjet e Kombëtares vetëm me pagesë

Publikuar tek: sport, më 18:22 08-11-2016 Digitalb mund TVSH, deri në 2022 ndeshjet e Kombëtares vetëm me pagesë

Digitalb ka bërë goditjen e madhe, duke siguruar të drejtat ekskluzive të transmetimit të “UEFA Nations League” që starton prej vitit 2018. Lajmin e konfirmon vetë Digitalb përmes një njoftimi në faqen zyrtare në Facebook.

Në 4 vite, 2018-2022, futbolli i ekipeve përfaqësuese të kontinentit europian do të luhet non-stop dhe do të transmetohet LIVE vetëm në Supersport. Edhe ndeshjet kualifikuese të Kombëtares Shqiptare në Botëror dhe Europian nuk do të transmetohen më në TVSH, por vetëm me pagesë në Digitalb.

Lajmin e plotë lexojeni në: Newsport.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025056123733521
array(1) { ["section"]=> string(75) "digitalb-mund-tvsh-deri-ne-2022-ndeshjet-e-kombetares-vetem-me-pagese-58864" }