Digitalb ndalon Ermal Mamaqin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:03 04-06-2016 Digitalb ndalon Ermal Mamaqin

Prej ditësh qarkullon lajmi se Ermal Mamaqi do të zëvëndësojë Arjan Çanin, lajm ky i konfirmuar edhe nga vetë Ermali, por mesa duket e gjithë kjo ka qenë një sajesë e cila u vërtetua mbrëmjen e kaluar, ku emisioni ‘Zonë e Lirë’ drejtohej nga Çani.

Por gjithsesi Ermali ka konfirmuar zhvendosjen e tij në Klan.

 “Pas keqkuptimit që ka ndodhur, e ndjeva si obligim të vija këtu. Gjithsesi, më mirë të vij unë këtu sesa Sonila Meço. Unë vërtet kam 咤rmosur një kontratë 4-vjeçare me Klanin, por emisioni është ditën e shtunë. Edhe Bujar Nishani të më thoshte të të zëvendësoja, nuk do e bëja për asgjë në botë”, tha Ermali.

Lidhur me transferimin e tij në “Klan” ai ka dhënë detaje të reja, duke thënë se emisioni do të nisë në shtator, por nuk do të ketë të njëjtin emër si në ‘Digitalb’, "6 ditë pa Ermalin" pasi nuk ka qenë i regjistruar në emrin e tij si emision dhe me mbarimin e kontratës nuk mund ta marrë me vete.

 “Mendova se e kisha shok Albanin” ka thënë Ermali.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10983395576477
array(1) { ["section"]=> string(35) "digitalb-ndalon-ermal-mamaqin-42421" }