Digjen 4 parcela me drogë në Tepelenë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:16 02-06-2015 Digjen 4 parcela me drogë në Tepelenë

Policia e Tepelenës ka zbuluar dhe asgjesuar me anë të djegies 2772 bimë narkotike.

Bima narkotike dyshohet se është e llojit canabis-sativa. Bimët narkotike ishin ndarë në 4 parcela të vendosura 30 metra larg njëra-tjetrës. Mësohet se policia ndërkaq, po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Momentet e fundit të Besnik Sulkut, tjetër video nga vrasja e trefishtë
Si të ndaloni lodhjen kronike »
Article Logic
Execution time: 0.012209892272949
array(1) { ["section"]=> string(43) "digjen-4-parcela-me-droge-ne-tepelene-12518" }