Digjen kazanët e mbeturinave në ish-bllok, rrezikohen makinat (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:58 07-01-2019 Digjen kazanët e mbeturinave në ish-bllok, rrezikohen makinat  (FOTO)

Mëngjesin e sotëm kazanët e mbeturinave në zonën e ish-bllokut janë përfshirë nga flakët.

Dyshohet se zjarri ka qenë i qëllimshëm, ndërkohë flakët kanë rrezikuar edhe disa automjete të parkuara aty pranë.

Për shuarjen e zjarrit është dashur ndërhyrja e shërbimit zjarrfikës të cilët kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

 Screenshot_5.jpg

Screenshot_4.jpg

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bora dhe acari 'pushtojnë' vendin, ja gjendja e rrugëve në Kukës
Naftëtarët ngrihen në protestë, braktisin repartet e punës (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012367963790894
array(1) { ["section"]=> string(72) "digjen-kazanet-e-mbeturinave-ne-ish-bllok-rrezikohen-makinat-foto-147789" }