Digjen të gjitha pajisjet e maternitetit të Durrësit, pacientët nisen drejt Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 07:25 28-01-2017 Digjen të gjitha pajisjet e maternitetit të Durrësit, pacientët nisen drejt Tiranës

Pacientët e maternitetit të Durrësit po nisen të gjithë drejt Tiranës pasi për shkak të një defekti në rrjetin elektrik janë djegur të gjitha pajisjet.

 Mësohet se pacientët do të qëndrojnë në Tiranë deri në riparimin e defektit dhe do të marrin ndihma mjekësore nga Durrësi.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se riparimi i rrjetit elektrik nis sot dhe do të zgjasë disa ditë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarmi në LSI, zbardhet mbledhja urgjente me deputetët: Kini kujdes makinat, mund t’ju fusë drogë policia
Drejtoria e Tatimeve: Të gjitha hapat për të çregjistruar një biznes »
Article Logic
Execution time: 0.01061487197876
array(1) { ["section"]=> string(88) "digjen-te-gjitha-pajisjet-e-maternitetit-te-durresit-pacientet-nisen-drejt-tiranes-66916" }