Digjet autobuzi i linjës së Kopështit Zoologjik, shoqërohet roja në polici

Publikuar tek: aktualitet, më 08:14 06-07-2015 Digjet autobuzi i linjës së Kopështit Zoologjik, shoqërohet roja në polici Foto ilustruese

Është djegur autobusi i linjës së Kopështit Zoologjik ndërsa gjendej në vendparkim.

Autobusi i linjës Liqeni i Thatë-Qendër ka marrë flakë për motive ende të pazbuluara. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton në dy pista, atë të zjarrëvënies së qëllimshme për shkak të konkurrencës dhe zjarrëvënies nga vetë stafi. Policia ndërkaq ka shoqëruar edhe rojen e parkingut. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dëshmia e plotë e vrasësit: Turistja çeke qante gjithë rrugës, e dija që policia do më kapte
Përndiqte gazetaren Jonida Shehu, dënohet me 5 muaj burg. Qefalia: Doja të bëja me të një film »
Article Logic
Execution time: 0.011758089065552
array(1) { ["section"]=> string(79) "digjet-autobuzi-i-linjes-se-kopeshtit-zoologjik-shoqerohet-roja-ne-polici-15410" }