Digjet banesa në Vlorë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:52 16-01-2019 Digjet banesa në Vlorë

Një banesë është djegur gjatë  mbrëmjes së sotme në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në Skrofotinë dhe dyshohet se ka të lënduar.

Shkaqet e zjarrit nuk ndhen ende, ndërkohë policia po heton për të zbardhur rastin.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta nuk thyhet para ‘kërcënimit’ të Ballës, nuk e dekreton Ramën brenda afatit të socialistit
Gazetari Hoxha zbulon prapaskenat: Balili marrëveshje direkte me Ardi Veliun »
Article Logic
Execution time: 0.011144876480103
array(1) { ["section"]=> string(29) "digjet-banesa-ne-vlore-149101" }