Digjet “Benzi” në Elbasan, dyshimet e para të policisë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:31 12-01-2018 Digjet “Benzi” në Elbasan, dyshimet e para të policisë

Digjet një makinë tip “Benz” gjatë natës në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Brigada 17 Sulmuese”, ku makina që i’u vu zjarri ishte e parkuar në anë të rrugës. Policia bën me dije se automjeti ishte në pronësi të A.D., 42 vjeç banues në Elbasan.

Ndërsa nga hetimet e para rezulton se rënia e zjarrit dyshohet të ketë qenë aksidentale. 

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve

Kujtojmë se në Elbasan kjo është e disa herë që digjen automjete gjatë kohëve të fundit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Digjet ‘Audi’ i policit rrugor në Tiranë, gjenden dy granata në oborrin e shtëpisë (EMRI)
Ndarja e parakohshme nga jeta, ja kur do të mbahen homazhet për Rexhep Çelikun »
Article Logic
Execution time: 0.012576103210449
array(1) { ["section"]=> string(58) "digjet-benzi-ne-elbasan-dyshimet-e-para-te-policise-106294" }