Digjet Benzi në qendër të Vlorës, zbulohet kujt i përkiste (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:30 12-02-2018 Digjet Benzi në qendër të Vlorës, zbulohet kujt i përkiste (EMRI)

Një mjet tip “Benz” është djegur gjatë natës në qendër të qytetit të Vlorës. Mësohet se makina me targa AA777KP ishte në pronësi të Eduard Alikaj.

Sakaq, bëhet e ditur se në vitin 2016 Alikaj u arrestua pas një konflikti me punonjësit e një parkingu në qytetin bregdetar.

Ndërsa nga kamerat e sigurisë është parë se makinës i është vënë flaka nga një person me maskë dhe më pas është larguar me biçikletë.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pak ditë nga marrja e detyrës, Ardi Veliu bën lëvizjet e para në Policinë e Shtetit
PËRKEQËSOHET situata në veri, borë deri në 70 cm, bllokohen disa fshatra »
Article Logic
Execution time: 0.012586116790771
array(1) { ["section"]=> string(69) "digjet-benzi-ne-qender-te-vlores-zbulohet-kujt-i-perkiste-emri-109963" }