Digjet farmacia në Lëndinën e Lotëve në Korçë, zjarrfikësja në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 13:02 09-09-2015 Digjet farmacia në Lëndinën e Lotëve në Korçë, zjarrfikësja në vendngjarje Foto nga vendngjarja

Një farmaci pranë Lëndinës së Lotëve në qytetin e Korçës, është përfshirë nga flakët.

Menjëherë pas njoftimit forcat zjarrfikse kanë shkuar në vendngjarje për të bërë të mundur shuarjen e tyre. Në vendngjarje ndodhet edhe policia që po heton për zbardhjen e shkaqeve që kanë shkaktuar zjarrin. Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Në pyetje në lidhje me djegien e farmacisë po merren edhe dëshmitarët si dhe banorët përreth zonës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbi 20 mijë biznese të reja regjistrohen në QKR
Drejtori i shkollës në Krujë i hyn me shpulla mësuesit 56 vjeçar, procedohet penalisht »
Article Logic
Execution time: 0.011053085327148
array(1) { ["section"]=> string(79) "digjet-farmacia-ne-lendinen-e-loteve-ne-korce-zjarrfikesja-ne-vendngjarje-20355" }