Digjet gjatë natës makina e avokatit dhe ish-kreut të PD: Ngjarja e qëllimshme

Publikuar tek: aktualitet, më 10:32 21-02-2018 Digjet gjatë natës makina e avokatit dhe ish-kreut të PD: Ngjarja e qëllimshme

Digjet gjatë natës makina e Xhaferr Meçes, aktualisht avokat dhe anëtar i Këshillit Bashkiak të PD në Tepelenë.

Makina e tij tip Benz është djegur teksa ishte e parkuar poshtë banesës së Meçes. Në një reagim për mediat, avokati ka deklaruar se ngjarja është e qëllimshme dhe dyshon se ka ardhur për shkak të detyrës si avokat.

Sipas policisë, autorët kanë thyer fillimisht xhamat e makinës dhe më pas i kanë vënë flakën. Kujtojmë se më herët, Xhaferr Meçe ka mbajtur edhe postin e PD në Tepelenë.

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « AKSIDENTI I SHKODRËS/ Thellohet tragjedia, ndërron jetë vogëlushja 10-vjeçare e familjes Preka
Rrëfimi ndryshe i Alfred Pezës: Lidhja e veçantë me ish-Presidentin Moisiu dhe DETAJI për EMRIN »
Article Logic
Execution time: 0.009354829788208
array(1) { ["section"]=> string(84) "digjet-gjate-nates-makina-e-avokatit-dhe-ish-kreut-te-pd-ngjarja-e-qellimshme-110957" }