Digjet kanabisi në Vlorë, 3 parcela zbulohen në Sevaster

Publikuar tek: aktualitet, më 07:40 11-08-2015 Digjet kanabisi në Vlorë, 3 parcela zbulohen në Sevaster

Digjen rrënjët e kanabisit zbuluar në Vlorë. Policia ka gjetur në Sevaster të Vlorës në vendin e quajtur “Përroi Rustame”, rrënjë kanabis sativa.

Bima narkotike e gjatësisë 40-150 centimetër ishte mbjellë në 3 parcela. Të 541 rrënjët u asgjësuan, por policia ende nuk ka kapur autorët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet pronari i ëmbëltores që shpërtheu në ‘’Don Bosko’’, fqinjët u ankuan para ngjarjes në polici
Polici merr peng për 1 orë dhe dhunon huamarrësin e të vëllait vetëm për 80 mijë lekë të vjetra, arrestohet »
Article Logic
Execution time: 0.011562824249268
array(1) { ["section"]=> string(61) "digjet-kanabisi-ne-vlore-3-parcela-zbulohen-ne-sevaster-18159" }