Digjet lokali në Vlorë, shkak shpërthimi i një bombule gazi

Publikuar tek: aktualitet, më 21:31 19-04-2015 Digjet lokali në Vlorë, shkak shpërthimi i një bombule gazi Nga shuarja e flakeve ne nje lokal ne skele te Vlores

Një biznes është shkatërruar totalisht pasditen e sotme në Vlorë në zonën e Skelës duke u ndjekur plotësisht edhe pas ndërhyrjes së forcave zjarrfikëse. 

Lokali në pronësi të shtetasit Pirro Koçi ka marrë flakë si pasojë e shpërthimit të një bombule gazi. Menjëherë në vendngjarje mbërritën forcat e policisë dhe zjarrfikëset e Vlorës për të minimizuar dëmet, por gjithçka ishte pa rezultat në dëme materiale.

Policia thotë se nuk ka dëme në njerëz nga ngjarja e shkaktuar. Shuarja e zjarrit u bë i mundur pas më shumë se dy orësh dhe situata u vu në kontroll. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Maminas, shoferi humb kontrollin, mjeti përfundon i përmbysur
Avioni i “Blue Panorama” ulje emergjente në Rinas, defekt në ngritje »
Article Logic
Execution time: 0.012075901031494
array(1) { ["section"]=> string(63) "digjet-lokali-ne-vlore-shkak-shperthimi-i-nje-bombule-gazi-9199" }