Digjet makina e parkuar, dyshohet për shkëndijë elektrike

Publikuar tek: aktualitet, më 21:01 15-08-2017 Digjet makina e parkuar, dyshohet për shkëndijë elektrike

Një makinë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Fushë-Krujë teksa ka qenë e parkuar para banesës.

Mjeti tip “Benz” mësohet se ka qenë në pronësi të shtetasit A.B., banues në Fushë Krujë.

Dyshohet se shkak i rënies së zjarrit është bërë një defekt në sistemin elektrik të makinës.

Policia dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për sqarimin e rrethanave dhe shkaqeve të plota të zjarrit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 32 vjeçari nga Tirana plagos veten me thikë
Një grup rinor “shkund” vendin, ja ç'po ndodh tani në sheshin “Skënderbej” (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011674880981445
array(1) { ["section"]=> string(62) "digjet-makina-e-parkuar-dyshohet-per-shkendije-elektrike-89199" }