Digjet makina e shefit të Rrugores në Gjirokastër (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:40 06-01-2018 Digjet makina e shefit të Rrugores në Gjirokastër (DETAJE)

Makina e shefit të Rrugores në Gjirokastër Arten Hoxha është përfshirë nga flakët ditën e sotme. 

Mësohet nga policia se makina ka qënë në oborrin e shtëpisë në lagjen "Zinxhira"  dhe shkak mendohet të ketë qënë qarku elektrik. Makina tip "Audi" ngjyrë gri ka marrë dëmtime në pjesën e përparme. Shefi i Rrugores pretendon se vënia e zjarrit ka qënë e qëllimshme.

Sakaq, policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërkohë zjarrëfikset janë në vendngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkarkohen 3 drejtorë të rëndësishëm të AKU, zbulohet shkaku
Aksident tragjik në Greqi, humbin jetën një çift shqiptarësh, plagoset vajza 2 vjeç »
Article Logic
Execution time: 0.012591123580933
array(1) { ["section"]=> string(63) "digjet-makina-e-shefit-te-rrugores-ne-gjirokaster-detaje-105661" }