Digjet makina në Tiranë, policia dhe zjarrfikësja me urgjencë në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 18:27 17-01-2017
Digjet makina në Tiranë by newsbomb-al

Një makinë është djegur pasditen e sotme në kryeqytet dhe policia me zjarrfikësen kanë mbërritur me shpejtësi në vendngjarje.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e “Fushës së Aviacionit” dhe nuk raportohet për persona të lënduar. Newsbomb.al mëson se mjeti me targë "AA063PF", i drejtuar nga shtetësja Ingrit Rugji, 27 vjeç, ka marrë flakë gjatë ecjes.

Policia ka nisur hetimet për rastin dhe paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë për shkak të një defekti.

16108069_10155605697448765_319132582_o.jpg

16128404_10155605697488765_206559952_n.jpg

16129472_10155605698003765_857898795_o.jpg

16121519_10155605697588765_969398215_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I dënuar në Itali për trafikim të qenieve njerëzore, arrestohet në Shqipëri autori (EMRI)
Qarkulluan fotot pa "photoshop", reagon Enca ndaj mediave: Ju flisni për mua ndërsa unë jam e zënë duke bërë para »
Article Logic
Execution time: 0.010905027389526
array(1) { ["section"]=> string(81) "digjet-makina-ne-tirane-policia-dhe-zjarrfikesja-me-urgjence-ne-vendngjarje-65812" }