Digjet transformatori në Fier, tre lagje pa energji elektrike

Publikuar tek: aktualitet, më 18:38 22-09-2015 Digjet transformatori në Fier, tre lagje pa energji elektrike Foto ilustruese

Djegia e një transformatori ka bërë që 3 lagje në qytetin e Fierit të mbeten prej orësh pa energji elektrike.

Për rreth 3 orë është ndërprerë energjia në lagjet Sheq i Madh, Sheq i Vogël dhe Bishanakë. OSHEE ka njoftuar banorët se po punon për rregullimin e defektit dhe rikthimin e energjisë elektrike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mjekët shqiptarë kundër dhunës ndaj koleges Çeliku: Të frikësuar nga mungesa e reagimit
Ndërron jetë këngëtari i njohur Tonin Tërshana »
Article Logic
Execution time: 0.01250696182251
array(1) { ["section"]=> string(66) "digjet-transformatori-ne-fier-tre-lagje-pa-energji-elektrike-21416" }