Digjet vreshtaria në Berat, zjarrfikësit në luftë me flakët

Publikuar tek: aktualitet, më 17:58 25-11-2020 Digjet vreshtaria në Berat, zjarrfikësit në luftë me flakët Pamje nga vendngjarja

Një zjarr i madh ka rënë sot në një vreshtari në lagjen Uznovë të Beratit është përfshirë nga zjarri.

Zjarri ka rënë rreth orës 17:00 në parcelat e mbjella me hardhi rrushi tek ish-Pjeshkorja.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për shuarjen e flakëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy mjekë ndërruan jetë brenda 24 orëve, Manastirliu: Jam e pikëlluar
Informacioni për drogën fundos 46-vjeçarin shqiptar dhe gruan e tij, policia greke po i vëzhgonte »
Article Logic
Execution time: 0.011420965194702
array(1) { ["section"]=> string(65) "digjet-vreshtaria-ne-berat-zjarrfikesit-ne-lufte-me-flaket-229103" }