Dijana Jashari, zëri i veçantë në show-n e talenteve “The Voice of Germany” (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 13:28 08-11-2015 Dijana Jashari, zëri i veçantë në show-n e talenteve “The Voice of Germany” (VIDEO)

Emra të rinj të talentuar shqiptarë në skenat botërore.

Këtë herë bëhet fjalë për Dijana Jasharin, një zë i veçantë që u vlerësua maksimalisht nga juria e talenteve “The Voice of Germany”.

Dijana këndoi këngën “No Diggity” të Blackstreet dhe krijoi shumë atmosferë edhe tek anëtarët e jurisë të cilët e shijuan interpretimin e saj ndonëse 19 vjeçarja ishte plot pasiguri.

E telentuara u shfaq tejet e emocionuar dhe e lumtur teksa Andreas Bourani shtypi butonin për ta marrë në skuadrën e tij.

Për të parë videon kliko këtuhttp://www.the-voice-of-germany.de/video/58-dijana-jashari-no-diggity-clip#facebook

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031654119491577
array(1) { ["section"]=> string(84) "dijana-jashari-zeri-i-vecante-ne-show-n-e-talenteve-the-voice-of-germany-video-24959" }