Dikur ishin të vetëflijuarit e PD e LSI, sot Zenelin dhe Shehun i quajnë tradhëtarët e opozitës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:41 12-03-2019 Dikur ishin të vetëflijuarit e PD e LSI, sot Zenelin dhe Shehun i quajnë tradhëtarët e opozitës

Lënia e mandateve të deputetëve të opozitës ka bërë që persona të tjerë të emërohen.

Më i fundit është Alban Zeneli, i cili ka zëvendësuar ish-deputetin Flamur Noka të Partisë Demokratike.

Ndërkohë pak ditë më parë, njëri prej deputetëve të emëruar nga LSI është Ylli Shehu, i cili ka zëvendësuar Floida Kërpaçin.

Ajo çfarë i bashkon këta deputetë është se dikur ata kishin përkrahjen e opozitës, si në rastin e ish-deputetit Luçiano Boçi, i cili i quante kolegët që janë vetëflijuar për të drejtat më të thjeshtat dhe më hyjnoret.

Kujtojmë që ditët e sotme, ish-deputetët e opozitës nuk i përkrahin kolegët e tyre të rinj si Alban Zenelin dhe Ylli Shehun. Ata janë kundër pjesëmarrjes në Kuvend.

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018755912780762
array(1) { ["section"]=> string(101) "dikur-ishin-te-veteflijuarit-e-pd-e-lsi-sot-zenelin-dhe-shehun-i-quajne-tradhetaret-e-opozites-156165" }