Dikur kali tërhiqte karrocën, tani Audi tërheq kalin (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:51 26-05-2015 Dikur kali tërhiqte karrocën, tani Audi tërheq kalin (Foto)

Këto foto janë shkrepur në Shqipëri, madje në qytete dhe kryeqytetit, ku qytetarët miksojnë jetë urbane me fshatin dhe i përdorin mjetet për shumë funksione. Më parë kali tërhiqte karrocën tani,Audi tërheq kalin.

Ndërsa qëndrimi i fëmijëve sipër karrocerive, është jo rrallë herë dëshirë e tyre, por sipër ngarkesave do të thotë se është jashtë mundësive për t’i ulur diku tjetër. Fotot janë publikuar nga faqja Harta dixhitale e aksidenteve rrugore.

ngarkese

makine

frigorifer

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.075039863586426
array(1) { ["section"]=> string(62) "dikur-kali-terhiqte-karrocen-tani-audi-terheq-kalin-foto-11988" }