Dikur la SHBA për Shqipërinë, sot Rudina Hajdari tregon mallin që ndjen për New York (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:27 16-07-2019 Dikur la SHBA për Shqipërinë, sot Rudina Hajdari tregon mallin që ndjen për New York (FOTO)

Deputetja e PD, Rudina Hajdari ndodhet në New York, ku ka qenë pjesëmarrëse në Forumin ë Nivelit të Lartë Politik për Zhvillim të Qëndrueshëm.

Mirëpo, ajo ka përfituar nga koha e lirë për të vizuituar edhe qytetin, në të cilin ka kaluar pjesën më të madhe të jetës.

Hajdari ka publikuar në Twitter një foto, ku shfaqet shumë ‘casual’, në të cilën shkruan: ‘New York më kishte marrë malli për ty’.

Kujtojmë që deputetja ka studiuar dhe jetuar për shumë vite në SHBA, ndërkohë që bashkëshorti i saj Muçjon Demiraj vazhdon të jetojë atje, ku ka dhe kompaninë e tij në fushën e investimeve.

Screenshot_17.png

r.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010303020477295
array(1) { ["section"]=> string(95) "dikur-la-shba-per-shqiperine-sot-rudina-hajdari-tregon-mallin-qe-ndjen-per-new-york-foto-172411" }