Dikur të lidhur, ja ç'raport ruajnë sot Liberta Spahiu dhe Getoar Selimi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:12 11-12-2019 Dikur të lidhur, ja ç'raport ruajnë sot Liberta Spahiu dhe Getoar Selimi

Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Liberta Spahiu kanë qenë në një lidhje vite më pare, të cilën janë munduar ta mbajnë larg medias.

Mirëpo ndarja e tyre nuk u ruajt dot e fshehtë pasi ka qenë vetë Liberta që ka treguar arsyen se pse i dha fund lidhjes së saj me reperin.

Moderatorja tha se kishte pasur probleme dhe mosmarrëveshje me Getoarin për shkak të punës së saj si gazetare.

Pas ndarjes dyshja janë përballur disa herë në evenimente të përbashkëta, por një video publikuar ditën e sotme nga Fifi ka zbuluar se gëzojnë raporte shumë të mira edhe pas ndarjes.

Në video moderatorja shfaqet duke kërcyer dhe kënduar me këngën e Getoar Selimit, ‘Mori’, duke i lënë të gjithë pa fjalë.

Kujtojmë që tashmë Geti është i martuar me Marina Vjollcën dhe duket se janë vërtetë të lumtur.

Screenshot_4.png

640-0-5d0caacb310f2.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036985158920288
array(1) { ["section"]=> string(78) "dikur-te-lidhur-ja-c-raport-ruajne-sot-liberta-spahiu-dhe-getoar-selimi-189119" }