Dikur u përfolën për një lidhje, por ja çfarë mendon sot Ilda Bejleri për Bekim Balajn

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:09 21-07-2019 Dikur u përfolën për një lidhje, por ja çfarë mendon sot Ilda Bejleri për Bekim Balajn

Ilda Bejleri është një ndër moderatoret sportive më të komentuara të ekranit.

Pasditen e sotme, ajo ka qenë e ftuar në puntatën e fundit të ‘E diell’ dhe është vendosur përballë shumë pyetjeve pikante.

Ndër të tjera Ilda është pyetur se kush është futbollisti më i zgjuar sipas saj.

Bejleri nuk ka hezituar dhe ka thënë menjëherë emrin e sulmuesit të kombëtares, Bekim Balaj.

‘Mendoj që të gjithë ata që kam intervistuar kanë qenë inteligjentë, por padiskutim Bekim Balaj më ka lënë shumë mbresa’, u përgjigj moderatorja.

Kujtojmë që më herët Ilda është përfolur për një lidhje me futbollistin Balaj, por që asnjëri nuk e konfirmoi dhe mbeti në kuadër të thashethemeve.

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02537989616394
array(1) { ["section"]=> string(92) "dikur-u-perfolen-per-nje-lidhje-por-ja-cfare-mendon-sot-ilda-bejleri-per-bekim-balajn-172886" }