Dikush gjen guximin dhe nuk ia kursen kritikën e madhe Ledina Çelos në këtë foto

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:12 04-10-2016 Dikush gjen guximin dhe nuk ia kursen kritikën e madhe Ledina Çelos në këtë foto

Dikush duhej t’i tërhiqte vëmendjen këngëtares Ledina Çelo për fotot tejet provokuese me fëmijët e saj. Shpësh Ledinën e kemi parë të shfaqet në poza mjaft seksi teksa është në shoqërinë e fëmijëvej. Dhe duket se dikush e ka marrë guximin për t’ia thënë hapur. Ajo është pikërisht ndjekësja e Ledinës e cila thotë njëkohësisht se e pëlqen dhe e respekton shumë si personazh.

“Pershendetje Ledina! Me pelqen dhe te respektoj sh por nese me lejon nje "kritike" te vockel per sa i perket fotove me femijet e tu qe duken te mrekullueshem, dil pak me natyrshem si mami sepse sh thone sikur shfrytezon fotot me ta per te bere disa poza prej modeleje qe nuk i shkojne per shtat natyres se fotos! Kerkoj ndjese sepse nuk eshte puna ime se jane femijet e tu ne fund te fundit por nga qe me pozat qe mer e terheq vemendjen tek format e tua trupore e jo tek momenti magjik prinderor! Respekte”, i shkruan fansaj Ledinës.

ledina.jpg

dina.jpg

diona1.png

dina2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029721975326538
array(1) { ["section"]=> string(86) "dikush-gjen-guximin-dhe-nuk-ia-kursen-kritiken-e-madhe-ledina-celos-ne-kete-foto-55006" }