Dikush ka një propozim të veçantë për Gianni De Biasin pasi ngriti kombëtaren nga gremina

Publikuar tek: sport, më 17:21 20-06-2016 Dikush ka një propozim të veçantë për Gianni De Biasin pasi ngriti kombëtaren nga gremina

Pasi ngriti në këmbë kombëtaren shqiptare, dikush beson se Gianni De Biasi mund të ngrinte edhe një Shqipëri të tërë duke e propozuar për kryeministër. Ja çfarë shkruan Arbër Çepani për trajnerin që tashmë prej kohësh ka edhe shtetësi shqiptare.

“Ky njeri duhet të zgjidhet Kryeministër i Shqipërisë! Nënshtetësinë e ka. Ashtu sic ringriti nje ekip nga gremina ashtu mund të ringrejë një vend të tërë nga mjerimi politik. Kemi nevojë për njerëz me pasion, të ndershëm, puntorë dhe me vullnet të na drejtojne! Standarti i zhvillimit dhe i etjes për sukses të shqiptareve te thjesht me ata te politikes i ndan nje oqean ne mes. Duhet keputur ky zinxhir.... 10 milion shqiptar zgjodhën dje me zë të larte se nga kush duan të përfaqësohen!"

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031543970108032
array(1) { ["section"]=> string(95) "dikush-ka-nje-propozim-te-vecante-per-gianni-de-biasin-pasi-ngriti-kombetaren-nga-gremina-44098" }