Dikush kërkon personin që i la motrën shtatzënë, Fiori Dardha dhe Irma Libohova solidarizohen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:10 12-06-2015 Dikush kërkon personin që i la motrën shtatzënë, Fiori Dardha dhe Irma Libohova solidarizohen Lajmerimi i publikuar nga Fiori Dardha dhe komenti i Irma Libohovës

Një lajmërim i pazakontë është duke qarkulluar në rrjetet sociale. Dikush po kërkon personin që i ka lënë të motrën shtatzënë dhe ka ikur për azil në Francë.

Ai ka publikuar foton e babait të fëmijës dhe ka bërë apel për ndihmë. “Kush e njeh këtë tipin në foto lutet  të na lajmërojë në telefonin e mëposhtë. I poshtëri na e ka lan motrën me bark edhe ka ikur azil në Francë", shkruhet në lajmërim.

"Ndodh edhe kështu", shkruan moderatorja e fiks fare, Fiori Dardha e cila ka publikuar edhe lajmërimin.

Menjëherë ka reaguar edhe këngëtarja e mirënjohur Irma libohova e cila është solidarizuar dhe e ka marrë shumë seriozisht këtë njoftim. “Gjynah vërtet! Sa njerëz të papërgjegjshëm mban kjo tokë”, lë komentin e saj Libohova.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024706125259399
array(1) { ["section"]=> string(98) "dikush-kerkon-personin-qe-i-la-motren-shtatzene-fiori-dardha-dhe-irma-libohova-solidarizohen-13394" }