“Dikush të thërrasë Nënë Terezën”, Juventusi ka nevojë për një mrekulli kundër Bayern

Publikuar tek: sport, më 20:18 15-03-2016 “Dikush të thërrasë Nënë Terezën”, Juventusi ka nevojë për një mrekulli kundër Bayern Foto: Goal.com

“Dikush të thërrasë Nënë Terezën! Juventusi ka nevojë për një mrekulli kundër Baryen-it, pas dëmtimit të Dybala”, është ky titulli i prestigjozes “Goal” për ndeshjen e nesërme mes Bayern Munich dhe Juventusit.

Paulo Dybala dhe Claudio Marchisio nuk do të jenë të pranishëm në Alianz Arena për shkak të dëmtimeve, ndërsa Mario Mandzukic pritet t’i bashkohet ekipit, ndonëse jo në formën e tij më të mirë.

Torinezët do nisen drejt Gjermanisë me “gjysmë” ekipi dhe me shpresen se mund të përmbysin rezultatin që nuk është në favorin e tyre. Ndeshja e parë mes Juventusit dhe Bayern Munich, përfundoi në barazim 2-2.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020273208618164
array(1) { ["section"]=> string(88) "dikush-te-therrase-nene-terezen-juventusi-ka-nevoje-per-nje-mrekulli-kunder-bayern-35180" }