'Dil që të pish', nusja e Ledrit poston foton më të ëmbël, i afron lëngun e ananasit bebit në bark (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:46 08-08-2020 'Dil që të pish', nusja e Ledrit poston foton më të ëmbël, i afron lëngun e ananasit bebit në bark (FOTO) Sara Hoxha

Sara Hoxha ka shkuar me pushime me Ledrin dhe nga plazhi publikojnë foto të ëmbla si çift, pa harruar bebin e tyre që ende nuk është gati të dalë nga barku i rrumbullakosur.

Ajo ka publikuar në Instagram foton më të ëmbël gjatë këtyre muajve të parë shtatzënisë së saj.

Sara është duke shijuar nën rrezet e diellit një lëng ananasi, ndërkohë ka menduar që t'i jap pak edhe vajzës së saj, edhe pse bebushi gjendet në bark. Bukuroshja ka vendosur pipën në kërthizë, dhe krahas fotos ka shkruar: Dil që të pish bebush.

sara.jpg

Edhe pse shtatzënë, Sara duket vërtet në formë, një super yll. Ledri pa dyshim është një djalë me fat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010263919830322
array(1) { ["section"]=> string(106) "dil-qe-te-pish-nusja-e-ledrit-poston-foton-me-te-embel-i-afron-lengun-e-ananasit-bebit-ne-bark-foto-216531" }