Dimri erdhi ndërsa femrat zhvishen për një qëllim (FOTOT)

Publikuar tek: bota, më 21:43 04-11-2016 Dimri erdhi ndërsa femrat zhvishen për një qëllim (FOTOT)

Femrat që luajnë regbi janë zhveshur lakuriq dhe kanë pozuar për kalendarin e 2017-s me qëllim mbledhjen e fondeve.

Ekipi i “Hitchin Ladies” nga Hertfordshire janë zhveshur dhe janë fotografuar nga  fotografia Amy Haughton pa përdorur photoshop. Dhe e gjitha kjo për të mbledhur fonde për Ambulanca Air. 

3A0E902F00000578-0-image-a-1_1478255299892.jpg3A0E8FEA00000578-3904796-image-a-17_1478255667004.jpg3A0E8FD100000578-0-image-a-4_1478255419199.jpg3A0E8F0F00000578-3904796-image-a-20_1478255697913.jpg3A0E8DD200000578-3904796-image-a-22_1478255702700.jpg3A0E8DCA00000578-3904796-image-a-12_1478255589657.jpg3A0E8D6100000578-3904796-image-a-16_1478255635661.jpg3A0E8C4200000578-3904796-image-a-24_1478255706035.jpg3A0E8C8A00000578-3904796-image-m-9_1478255567955.jpg3A0E901700000578-3904796-image-a-13_1478255627330.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012306928634644
array(1) { ["section"]=> string(61) "dimri-erdhi-ndersa-femrat-zhvishen-per-nje-qellim-fotot-58451" }