Disa ditë pas publikimit të këngës së re, Lori Hoxha suprizon motrat Istrefi (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:13 23-04-2019 Disa ditë pas publikimit të këngës së re, Lori Hoxha suprizon motrat Istrefi (VIDEO)

Disa ditë më parë Istrefi, Nora dhe Era sollën bashkëpunim e tyre i cili u prit shumë mirë nga publiku.

Kënga mban titullin ‘Nuk e di’ dhe në pak orë arriti të mblidhte me mijëra klikime në Youtube.

E siç duket kënga është pëlqyer shumë dhe nga Lori Hoxha e cila ka publikuar në Instastory video duke kënduar bashkëpunimim e motrave Istrefi.

Era e suprizuar nga veprimi i blogeres së njohur e ka publikuar videon dhe ajo në Instastoryn e saj.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040276050567627
array(1) { ["section"]=> string(88) "disa-dite-pas-publikimit-te-kenges-se-re-lori-hoxha-suprizon-motrat-istrefi-video-161532" }