Disa ditë të javës jetonte me gruan dhe fëmijët, dalin DETAJE nga lidhja e Kejvinës me Redjan Rrajën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:27 09-11-2019 Disa ditë të javës jetonte me gruan dhe fëmijët, dalin DETAJE nga lidhja e Kejvinës me Redjan Rrajën

Detaje të reja kanë dalë nga lidhja e dashurisë mes modeles Kejvina Kthella dhe Redjan Rrajës, I akuzuar si atentator i prokurorit Arjan Ndoja.

Mësohet se Rraja ishte i martuar me fëmijë dhe disa ditë në javë qëndronte me familjen e tij në Krujë dhe ditët e tjera të javës bashkëjetonte me Kejvinën.

Sakaq, pak orë më parë modelja sulmoi e revoltuar mediat se po abuzojnë mbi emrin e saj. Kthella nuk nguroi t’i quante flliqësira dhe plehra.

Më datën 7 nëntor, Kejvina është thirrur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ku është pyetur për ngjarjen, pasi i dashuri i saj ka deklaruar se nuk kishte lidhje me atentatin ndaj prokurorit Ndoja dhe se nuk kishte asnjë njohje as me të dhe as me dy personat e tjerë që ndodheshin në makinë.

Screenshot_8.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0079391002655029
array(1) { ["section"]=> string(106) "disa-dite-te-javes-jetonte-me-gruan-dhe-femijet-dalin-detaje-nga-lidhja-e-kejvines-me-redjan-rrajen-185288" }