“Disa e kanë lëshuar pa doreza”, me kë e ka ish ministri Drejtësisë?

Publikuar tek: politike, më 16:38 17-07-2017 “Disa e kanë lëshuar pa doreza”, me kë e ka ish ministri Drejtësisë?

Edhe pse jemi në mes të sezonit veror dhe shumica është shkëputur disi nga aktualiteti politik, ka personazhe që nuk mund të shkëputen dot nga politika.

I tillë është dhe ish ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, i cili ka vijuar me postimet e tij në rrjetet sociale. Edhe ditën e sotme, Manjani nëpërmjet një statusi në "facebook", këtë herë ka shkruar për sistemin e  Drejtësisë.

Në atë që shkruan Manjani, hedh aludime të forta që kjo periudhë post zgjedhore po përdoret për të bërë aferat e fundit korruptive. Ai kërkon që komisionet e vettingut të nisin punën sa më shpejt. Se kujt i drejtohet kjo akuzë apo ky aludim i Manjanit, nuk dihet ende.

Më poshtë statusi i plotë i Ylli Manjanit: 

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha me demokratët e Beratit analizon 25 qershorin
Akademiku i njohur “fshikullon” gazetarët: Mediat tona masturbohen me politikë »
Article Logic
Execution time: 0.0090768337249756
array(1) { ["section"]=> string(70) "disa-e-kane-leshuar-pa-doreza-me-ke-e-ka-ish-ministri-drejtesise-86439" }